بازی spellbreak چیست؟ صفر تا صد بازی بتل رویال spellbreak

بازی spellbreak چیست؟ صفر تا صد بازی بتل رویال spellbreak

بازی Spellbreak چیست؟ در چند سال اخیر بازی‌هایی که به سبک بتل رویال ساخته شده‌اند، طرفداران زیادی را جذب خود کرده‌اند. بعد از بازی پابجی(PUBG) و فورتنایت(FORTNITE)، استودیو‌های زیادی به فکر ساخت بازی به سبک بتل رویال افتادند؛ در نتیجه بازی‌هایی مانند کالاف دیوتی وارزون(call of duty warzone) و اپکس لجند(apex legend) و بازی‌های مشابه به آن‌ها ساخته شده که با استقبال گرم افراد علاقه‌مند به این سبک از بازی، خیلی زود شهرت خاصی را در میان مردم پیدا کرده‌اند. یکی از این بازی‌ها که بسیار محبوب واقع شده بود، بازی Spellbreak نیز می‌باشد. بازی Spellbreak همچون بازی‌های دیگر، به سبک بتل رویال می‌باشد؛ در حالی که نقشه پس از گذشت مدت زمان مشخصی کوچک و کوچک‌تر می‌شود، بازیکنان می‌بایست با هم مبارزه کرده تا در آخر برنده مشخص شود.

همین ویژگی، این نوع از سبک بازی را خاص و محبوب کرده است. اگر شما هم یکی از علاقه‌مندان به بازی spellbreak هستید با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید تا بدانید بازی spellbreak چیست و چه تفاوتی با سایر بازی‌های بتل رویال دارد.

نقطه تمایز بازی Spellbreak چیست؟

توانایی بازی spellbreak چیست

در واقع این بازی هم مانند بازی‌های دیگر که به سبک بتل رویال می‌باشند، بازیکنان را در یک نقشه که در مدت زمان‌های مشخصی محدود‌تر می‌شود، رها کرده تا با یک دیگر مبارزه کنند. بازیکنانی که بر روی زمین فرود آمده‌اند می‌بایست با جمع آوری سلاح‌ها و تجهیزات مختلف، خود را برای مبارزه آماده کنند. اما تفاوت بازی Spellbreak با سایر بازی‌های دیگر در این است که بازیکنان در این بازی به جای سلاح‌های مختلف با عملکرد متفاوت، از جادو‌‌ استفاده می‌کنند. به عبارتی دیگر بازیکنان با پوشیدن دستکش‌های جادویی که در مناطق مختلف نقشه بازی پیدا می‌کنند، می‌توانند بر عناصر مختلف کنترل داشته باشند؛ برای مثال شما با استفاده از آتش می‌توانید دیواری را خراب یا بسازید، یا اینکه حریفتان را به توپ ببندید و … .

لازم به ذکر است که در این بازی طلسم‌هایی وجود دارد که موجب نامرئی شدن بازیکنان، سرعت و چالاکی بیشتر بازیکنان و … می‌شود. همچنین در این بازی اسکین‌ها(پوسته‌هایی که بازیکنان در بازی می‌پوشند)، آیتم‌ها و ویژگی‌های متنوعی که با پول به دست آمده از بازی کردن را می‌توان خریداری کرد، نیز وجود دارد.

بیشتر بخوانید: کاهش پینگ بازی اپکس

داستان بازی Spellbreak چیست؟

شما تا حدودی با بازی Spellbreak آشنا شده‌اید، حال می‌خواهیم راجب به داستان این بازی کمی بحث کنیم. در واقع داستان بازی در سرزمینی شروع می‌شود که در گذشته خیلی دور با نام های لند(Highland) شناخته شده بود؛ اما یک سال قبل از شروع بازی، در این سرزمین باشکوه، یک حادثه خیلی بزرگ و عجیبی رخ می‌دهد. این حادثه باعث خرابی‌ها و مشکلات زیادی مانند به هم خوردن  نظم سرزمین شد که موجب جنگ و خونریزی بین مردم ساکن آنجا شد. اما جنگ بین مردم، دلیل دیگری هم داشت که آن هم رسیدن به قدرت و تصاحب گنج بود.

پس از این حادثه وحشتناک که شرایط زندگی را برای مردم کاملا عوض کرد، قسمتی از آن سرزمین جدا شد که در شهری به نام لانگ واچ، افرادی توانسته‌اند پناهگاهی برای خود پیدا کنند؛ در میان آن‌ها فردی به نام آویرا وجود دارد که تصمیم می‌گیرد به همراه گروهی از افراد به آن سرزمین ویران شده بازگردند تا از راز‌های عجیب و غریب آن اطلاعاتی کسب کنند. در واقع شخصیت آویرا همان شخصیتی است که شما باید آن را هدایت کنید. شما باید با استفاده از جادو، نظم را در Highland بر قرار کنید. در ادامه با انواع قدرت‌های بازی آشنا می‌شوید.

مقاله پیشنهادی: بازی دوتا 2 چیست؟

توانایی های موجود در بازی Spellbreak

بازی spellbreak چیست؟

توانایی‌های موجود در بازی Spellbreak عبارت‌اند از: باد، یخ، آتش، صاعقه، سنگ، زهر. هرکدام از این توانایی‌ها دارای یک حمله اختصاصی و چند حمله فرعی هستند. همچنین باید گفت که قدرت تخریب و آسیب رسانی حملات اختصاصی چندین برابر حملات فرعی می‌باشد. علاوه بر این توانایی‌ها، هر بازیکن دستکشی جادویی در دست دارد که با استفاده از آن می‌تواند جادو را به سمت دشمن پرتاب کند. البته لازم به ذکر است که جادو‌ها به دو بخش تقسیم می‌شوند که آن دو بخش عبارت‌اند از: جادوی اصلی و جادو‌های فرعی که هرکدام از آن جادو‌ها در کنار خود نواری دارد که نشان می‌دهد شما چه اندازه قدرت در اختیار دارید؛ همچنین با هر بار استفاده از جادو بخشی از نوار هم کم می‌شود؛ زمانی که تمام نوار خالی شود دیگر شما توانایی ندارید و نمی‌توانید با استفاده از آن‌ها از خود دفاع کنید.

اما نکته قابل توجه این بازی این است که حملات فرعی دارای زمان است که این به این معناست که حملات فرعی به طور خودکار شارژ می‌شوند و به راحتی می‌توان از آن‌ها مجدداً استفاده کرد. یکی از نکات مثبت دیگر این بازی این است که در این بازی علاوه بر دستکش اصلی که در دست دارید، اگر دستکش دیگری پیدا کردید می‌توانید از قدرت ترکیبی آن دو دستکش اصلی و فرعی استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: سرویس کاهش پینگ پابجی

 کاربرد توانایی ها در بازی Spellbreak

ویژگی بازی spellbreak چیست؟

حال که می‌دانید بازی Spellbreak  چیست و اطلاعاتی مختصر راجب به توانایی‌ها در بازی را در اختیار دارید؛ اکنون شما با کاربرد توانایی‌ها‌ در این بازی آشنا می‌شوید. در معرفی بازی Spellbreak گفته شده که شش توانایی اصلی در این بازی وجود دارد که آنها عبارت‌اند از:

 Tempest در بازی Spellbreak چیست؟ توانایی به عنوان کنترل باد شناخته می‌شود. نقطه قوت این قدرت، سرعت پرواز بالا و خنثی نمودن برخی جادوها می‌باشد. نقطه ضعف آن نیز، ضعیف بودن در برابر جادوهای رعد و یخ و ضعف در نبردهای با فاصله دور است.

Stoneshap در بازی Spellbrek چیست؟ توانایی stoneshape به عنوان توانایی کنترل سنگ شناخته می‌شود. آسیب‌های شدیدی که به دشمن وارد می‌شود و تاثیر بالا در نبردهای نزدیک از نقاط قوت این قدرت است. اما نقطه ضعف آن سرعت حرکت پایین و استفاده زیاد از جان بازیکن است.

 Toxicologistدر بازی Spellbreak چیست؟ توانایی toxicologist به عنوان توانایی کنترل سم یا زهر شناخته می‌شود. استفاده از قابلیت مخفی کاری و ترکیب‌های قدرتمند نقطه قوت این قدرت است. اما ضعف در نبردهای دور و احتمال آسیب رسانی به خود و هم ‌تیمی‌ها نیز از نقاط ضعف آن به حساب می‌آید.

Pyromancer در بازی Spellbreak چیست؟ توانایی oyromancer به عنوان توانایی کنترل آتش شناخته می‌شود. این قدرت در نبردهای نزدیک عملکرد خیلی خوبی دارد اما برای فاصله دور عملکرد آن ضعیف خواهد بود. این قدرت نیز مانند قدرت‌های قبلی چهار سطح مهارتی دارد.

Conduit در بازی Spellbreak چیست؟ توانایی conduit به عنوان توانایی کنترل رعد شناخته می‌شود. سرعت استفاده از جادو و اثرگذاری آن‌ها در این قدرت بسیار بالا است اما در نبرهای نزدیک ضعیف عمل می‌کند. این قدرت دارای چهار سطح مهارتی می‌باشد.

Frostborn در بازی Spellbreak چیست؟ توانایی frostborn به عنوان توانایی کنترل یخ شناخته می‌شود. این قدرت از فاصله‌های دور عالی عمل می‌کند، اما در نبردهای نزدیک عملکرد خوبی ندارد. این قدرت چهار سطح مهارتی دارد.

کاهش پینگ وارزون

سخن آخر

حال شما می‌دانید بازی Spellbreak چیست و چه ویژگی‌هایی دارد. در این بازی جادویی چالش‌ها و اتفاقات خیلی جالبی به وجود می‌آید و به همین دلیل بازی هجان‌انگیز‌تر و جالب‌تر می‌شود. اگر تا به حال این بازی را تجربه نکرده‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنیم حتماً امتحان کنید و تجربه‌ای جالب از یک بازی را کسب نمایید. امید‌واریم که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.