ایردراپ دبلیو کوین چیست؟ آموزش کامل ایردراپ Wcoin

ایردراپ دبلیو کوین چیست؟ آموزش کامل ایردراپ Wcoin
ایردراپ دبلیو کوین چیست؟ امروزه، ایردراپ‌های تلگرامی در قالب بازی‌های کلیکی، یکی از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین سرگرمی‌ها در فضای مجازی شده‌اند. این بازی‌ها با عرضه موفق پروژه نات کوین و شور و شوق فراوان کاربران، مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته‌اند. یکی از این ایردراپ‌های تلگرامی، دبلیو کوین(Wcoin) است. دبلیو کوین یک بازی کلیکی است که کاربران با انجام ماموریت‌ها و فعالیت‌های مختلف، می‌توانند توکن Wcoin کسب کنند. این بازی با ساختار ساده و رابط کاربری دوستانه، تجربه‌ی جذابی را برای کاربران فراهم می‌کند. در این مقاله به شما عزیزان خواهیم گفت که ایردراپ دبلیو کوین چیست. همچنین به چگونگی ورود به این ایردراپ و نحوه دریافت توکن Wcoin خواهیم پرداخت.

ایردراپ دبلیو کوین چیست؟

دبلیو کوین چیست

دبلیو کوین یک پروژه ایردراپی تلگرامی در سبک بازی‌های  Tap to Earn است. این ایردراپ به کاربران امکان می‌دهد با کلیک‌های پیاپی، توکن این بازی یا همان Wcoin را استخراج کنند. این بازی با مکانیزمی ساده و روان، تجربه‌ای متفاوت از بازی‌های پیچیده‌تر مانند کتیزن ارائه می‌دهد و به همین دلیل، بسیاری آن را جایگزینی مناسب برای نات کوین می‌دانند. همان‌طور که گفتیم، دبلیو کوین در واقع دنباله‌روی نات کوین است و بسیاری از ویژگی‌ها و ساختارهای آن را به ارث برده است. همچنین شباهت‌هایی با ایردراپ تپ سواپ نیز دارد. اگر به دنبال یک بازی ساده و مستقیم برای کسب توکن رایگان هستید، دبلیو کوین می‌تواند گزینه مناسبی باشد. حال که فهمیدیم ایردراپ دبلیو کوین چیست، در ادامه نحوه ورود و همچنین چگونگی دریافت توکن Wcoin را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

بیشتر بخوانید: تاریخ لیست شدن ایردراپ های تلگرام

نحوه نحوه ورود به ایردراپ Wcoin

ورود به ایردراپ دبلیو کوین بسیار ساده می‌باشد. شما می‌توانید با طی کردن دو مرحله زیر وارد این ایردراپ شوید و توکن Wcoin استخراج کنید.

  1. ورود به ربات: در مرحله اول، شما باید در قسمت جست و جوی تلگرام خود، عبارت w-coin-bot را سرچ کنید. همچنین می‌توانید اینجا کلیک کنید و مستقیم به ربات تلگرام دبلیو کوین منتقل شوید.
  2. ورود به بازی: در مرحله بعد، ربات را استارت کنید و سپس وارد بازی شوید. هنگامی که وارد می‌شوید، دبلیو کوین از شما آدزس ایمیل درخواست خواهد کرد. ایمیل خود را وارد کنید و آن را تایید کنید. هم اکنون شما وارد بازی شدید و می‌توانید از طریق روش‌های مختلف که در ادامه خواهیم گفت، توکن این ایردراپ را دریافت کنید.

آموزش دریافت توکن دبلیو کوین

همان‌طور که اشاره کردیم، ساختار بازی دبلیو کوین تا حدودی مشابه به تپ سواپ، نات کوین و همچنین کمی هم شبیه همستر کامبت می‌باشد. اگر با این ایردراپ‌ها آشنایی داشته باشید، نحوه کار با دبلیو کوین برای شما ساده‌تر خواهد بود. برای دریافت توکن این بازی یعنی دبلیو کوین، قسمت‌های مختلفی در نظر گرفته شده است. در ادامه همه قسمت‌های محیط این بازی یعنی Wcoin را مورد تحلیل و بررسی قرارخواهیم داد. به طور کلی، این بازی شامل 5 بخش می‌باشد:

1. بخش اصلی

در این بخش که درواقع بخش اصلی بازی است، همان‌طورکه شاید حدس زده باشید، یک بازی سرگرم کننده و آشنا در سبک بازی‌های Tap to Earn در نظر گرفته شده است. شما با ضربه روی سکه این بازی یعنی Wcoin، قادر به دریافت توکن خواهید بود. در قسمت بالای این بخش نیز آیکون تنظیمات و همچنین کیف پول را مشاهده خواهید کرد که در بخش‌های بعدی به آن‌ها خواهیم پرداخت.

2. میتس(Mates)

دبلیو کوین نیز همانند همه ایردراپ‌ها، پاداش بسیار خوبی در قبال دعوت کاربران توسط لینک دعوتتان به شما تعلق خواهد داد. این پاداش را در این بخش می‌توانید دریافت کنید. هر چه کاربران بیشتری دعوت کنید، لول شما بالاتر رفته و توکن‌های بیشتری دریافت خواهید کرد.

2. وظایف(Tasks)

این قسمت همان‌طور که از نامش پیداست، شما با انجام دادن وظایف متنوع همچون اتصال کیف پول ارزدیجیتال، دنبال کردن صفحات رسمی دبلیو کوین در شبکه‌های اجتماعی مختلف و…، قادر به دریافت توکن Wcoin خواهید بود. این قسمت به سه بخش تقسیم می‌شود:

  1. Trust Wallet: این بخش مختص اتصال حساب دبلیو کوین شما به کیف پول دیجیتال تراست ولت و همچنین دنبال کردن آن در شبکه اجتماعی X می‌باشد. با انجام دادن وظایف این قسمت، نه تنها کیف پول ارز دیجیتال خود را به این ایردراپ متصل خواهید کرد، بلکه پاداش خوبی نیز از این بخش خواهید گرفت.
  2. Active: این بخش به شما کارهای در دسترس برای انجام دادن را به شما نمایش می‌دهد.
  3. Completed: این قسمت نیز وظایف تکمیل شده توسط شما را نمایش می‌دهد.

3. استیکینگ(Staking)

بخش جالب و قابل توجهی که دبلیو کوین طراحی کرده، این بخش یعنی استیکینگ می‌باشد. اگر با مفهوم استیکینگ آشنایی داشته باشید، کار با این قسمت برای شما ساده خواهد بود. در واقع شما در این بخش قسمتی از سرمایه(توکن Wcoin) خود را واگذار می‌کنید که در ازای آن، سود  خوبی دریافت خواهید کرد.

4.تقویت(Boost)

این بخش نیز مرتبط با بخش اصلی می‌باشد. با ارتقای Tap می‌توانید دریافت توکن دبلیو کوین به ازای هربار ضربه را افزایش دهید. Maximizer میزان نوار انرژی شما و Charger سرعت پر شدن نوار انرژی شما را ارتقا خواهد داد. W-orker نیز یک ربات ماینر می‌باشد که در نبود شما برای شما توکن جمع‌آوری می‌کند. Multiplier نیز یک حالت کازینو مانند می‌‌باشد که فقط یک‌بار قادر به فعال کردن آن هستید. توصیه می‌شود هنگامی این بخش را فعال کنید که توکن فراوانی دارید. زیرا این قسمت به طور شانسی توکن‌های شما را از 1 تا 100 برابر افزایش خواهد داد! حال میزان آن بستگی به شانس شما دارد.

مقاله پیشنهادی:بهترین ایردراپ های تلگرام ۱۴۰۳ 

اتصال کیف پول ارز دیجیتال به دبلیو کوین

اتصال کیف پول به ایردراپ دبلیو کوین

تا کنون درک کردیم که ایردراپ دبلیو کوین چیست و همچنین نحوه ورود و دریافت توکن در این ایردراپ را بررسی کردیم. خبر بسیار خوب و امیدوارکننده راجع به این ایردراپ، قابلیت اتصال کیف پول ارزدیجیتال به دبلیوکوین می‌باشد. با توجه به انتشار تاریخ این مقاله، در حال حاضر کیف پول ارز دیجیتال تراست ولت از این ایردراپ پشتیبانی می‌کند. بنابراین در مرحله اول این کیف پول را دانلود کنید. در ادامه مرحله به مرحله نحوه اتصال کیف پول به دبلیو کوین را خواهیم گفت.

  • پس از نصب و ایجاد حساب در کیف پول تراست ولت، گزینه Create Wallet در صفحه اصلی این برنامه را پیدا کنید.
  • سپس در قسمت جست و جو عبارت TON را سرچ کنید.
  • پس از پیدا کردن آیکون TON، روی گزینه Receive کلیک کنید و آدرس را کپی کنید.
  • به ایردراپ دبلیو کوین مراجعه کنید و ابتدا آیکون تنظیمات را لمس کنید. با عبارتی به نام Blockchain مواجه می‌شوید. این گزینه قابل تغییر نیست پس با دقت انتخاب کنید. گزینه مورد نظر را روی TON قرار دهید.
  • برگردید به صفحه اصلی ایردراپ و آیکون کیف پول را لمس کنید. سپس آدرس کیف پول خود را که کپی کرده بودید وارد کنید و در نهایت Connect Wallet را کلیک کنید.

آی پی ثابت ترید

جمع‌بندی

ایردراپ دبلیو کوین چیست؟ دبلیو کوین یک پروژه ایردراپی تلگرامی در سبک بازی‌های  Tap to Earn است. این ایردراپ به کاربران امکان می‌دهد با کلیک‌های پیاپی، توکن Wcoin را استخراج کنند. نحوه ورود به این ایردراپ بسیار ساده می‌باشد که یا از طریق لینک دعوت و یا با سرچ عبارت w_coin_bot در تلگرام، امکان پذیر است. نحوه دریافت توکن Wcoin از طریق روش‌های مختلفی امکان پذیر است که در این مقاله به طور کامل به آن‌ها اشاره کردیم.

شرکت در ایردراپ دبلیو کوین کاملا رایگان می‌باشد و نیازمند هیچ‌گونه پیش نیاز مالی نیست. قابلیت اتصال کیف پول ارز دیجیتال نیز در این ایردراپ امکان پذیر است که خبر بسیار خوبی است. نظر شما راجع به ایردراپ دبلیو کوین چیست؟ آینده این ایردراپ چگونه به نظر می‌رسد؟ تجربه‌های خود را با ما در اشتراک بگذارید.