همستر کامبت(Hamster kambat) چیست؟ آموزش استخراج رایگان همسترکامبت

همستر کامبت(Hamster kambat) چیست؟ آموزش استخراج رایگان همسترکامبت

همستر کامبت چیست؟ پس از عرضه موفق ارز تلگرامی ناتکوین و پاسخ قاطع آن به تحلیل گرانی که راه‌اندازی این ارز را صرفا برای سرگرمی و فقط با هدف جذب مخاطب عنوان کرده بودند، پروژه‌های فراوانی مشابه ارز ناتکوین پدید آمدند. یکی از این پروژه‌ها، پروژه همستر کامبت(Hamster Kambat) است.

همستر کامبت چیست؟

همستر کامبت چیست

همستر کامبت یک بازی رباتی تلگرامی در سبکTap to Earn  است‌، به عبارتی ساده‌تر، بازیکنان در همستر کامبت باید با ضربه زدن روی یک سکه درون بازی توکن جمع‌آوری کنند. بازی همستر کامبت در حال حاضر در برنامه تلگرام و در قالب یک ربات در دسترس است و آدرس کانال رسمی آن، Hamster_kombat می‌باشد. این بازی در حال حاضر به مرحله ایردراپ نرسیده است و فقط به صورت توکن‌های درون بازی در دسترس است. طبق گفته کانال رسمی همستر کامبت، پروژه ایردراپ همستر کامبت تا آخر ماه می اجرا می‌شود. اگر با ایردراپ‌ها آشنایی داشته باشید، متوجه ارزش این توکن‌ها می‌شوید، این توکن‌ها ممکن است در آینده در قالب ایردراپ بین بازیکنان همسترکامبت توزیع شود.

بیشتر بخوانید: آموزش کسب درآمد از بازی Gods Unchained

مفهوم همستر کامبت و چگونگی دسترسی به این پروژه را مورد بررسی قرار دادیم، در ادامه به نحوه استخراج رایگان از همستر کامبت می‌پردازیم.

استخراج رایگان از همستر کامبت

استخراج همستر کامبت

نحوه استخراج از ربات همستر کامبت تا حد زیادی شبیه ناتکوین است و اگر با این بازی آشنایی داشته باشید، کار با ربات همستر کامبت برای شما ساده‌ خواهد بود. تشابه همستر کامبت با ناتکوین، قسمت Auto Tap آن است که  این صفحه، بخش اصلی بازی است که باید در آن روی سکه بازی کلیک و امتیاز جمع کنید. برای راحتی و دریافت توکن‌های بیشتر در بازی، می‌توانید از اپلیکیشن‌های کلیک خودکار استفاده کنید. برای شروع استخراج همستر کامبت روی این لینک کلیک کنید.

جزییات بازی همستر کامبت با ناتکوین تفاوت‌هایی دارد که در ادامه بخش‌های مختلف آن را بررسی می‌کنیم. همستر کمبت از چهار بخش کلی تشکیل می‌شود:

بخش تبادل یا Exchange

دراین بخش که در واقع در صفحه اصلی بازی قرار دارد، شما می‌توانید یک صرافی را برای خود در بازی انتخاب کنید و در نقش یک مدیرعامل، فرضا نقش‌آفرینی کنید. هدف این بخش از انتخاب صرافی‌ها هنوز دقیقا مشخص نیست اما با انتخاب کردن یک صرافی به ‌طور مرتب از طرف آن صرافی مقداری توکن درون بازی دریافت می‌کنید.

البته این موضوع هم مشخص است که همستر کمبت از قبل این بخش را ویژه نوعی همکاری با پلتفرم‌های معاملاتی طراحی کرده است.

با توجه به این بخش، شناخت کافی از صرافی‌های مختلف و صرافی‌های مجاز در ایران، از اهمیت بالایی برخوردار است، بنابراین جهت آشنایی بیشتر با صرافی‌ها، صرافی دیجیتال چیست را دنبال کنید.

بیشتر بخوانید: بازی دوتا 2 چیست؟ راهنمای کامل نصب و آموزش راه اندازی بازی Dota2

بخش استخراج یا Mine

در این بخش با توکن‌هایی که درون بازی کسب کردید، می‌توانید با خرید کارت‌ توکن‌ها یا شرکت در برنامه‌ها، بدون نیاز به انجام کاری، هم توکن کسب کنید و هم امتیاز خود را به مرور بیشتر کنید.
مقدار توکنی که در هر ساعت از این بخش دریافت می‌کنید، در بخش profit per hour نمایش داده شده است.

بخش دعوت از دوستان یا Referral

بخش دعوت از دوستان یکی دیگر از راه‌های دریافت توکن بیشتر در بازی همستر کامبت است، در این بخش شما قادر خواهید بود که دوستان خود را به بازی دعوت کنید و توکن دریافت کنید. برای این کار کافی است وارد بخش Friends شوید، کد ریفرال خود را کپی و برای کسانی که می‌خواهید ارسال کنید. امتیاز دعوت هر یک کاربر به همستر کامبت ۵٬۰۰۰ و دعوت کاربران دارای تلگرام پرمیوم ۲۵٬۰۰۰ سکه است.

دریافت توکن بیشتر در بخش Earn

در بخش Earn بازی می‌توانید با دنبال کردن همستر کامبت در شبکه‌های اجتماعی مانند کانال تلگرام و توییتر مقداری توکن دریافت کنید. ضمن اینکه روزانه به هر کاربر مقداری توکن در این بخش جایزه داده می‌شود که میزان آن نیز در هر روز افزایش می‌یابد.

از میان بخش‌های گفته شده برای کسب‌ درآمد از همستر کامبت، بخش Mine، آسان‌ترین و سریع‌ترین حالت برای رسیدن به توکن‌های بیشتر است. در این بخش شما می‌توانید با حدس کارت‌های درست روزانه، جایزه دریافت کنید که این جایزه‌ها حاوی توکن‌های درون بازی هستند.

آینده مالی پروژه همستر کامبت

آینده همستر کامبت

پروژه همستر کامبت توانسته در ژانر بازی‌های Tap to Earn به محبوبیت دست یابد. همستر کامبت برخلاف بعضی از بازی‌ها در این زمینه که نیازمند انجام دادن تسک‌های طاقت فرسا و طولانی هستند،
راه‌های ساده‌ای برای دریافت توکن‌های درون بازی در اختیار کاربر قرار داده است و به همین دلیل مانند همتایان خود مثل ناتکوین و تپ‌سواپ، محبوبیت زیادی کسب کرده است.

این پروژه هر چند خصوصیات ظاهری مناسب و همینطور فضای سرگرم کننده مناسبی ایجاد کرده است، اما هنوزآینده مالی و حتی مشخصات کارفرمایان آن برای کاربران به طور واضح و رسمی مشخص نشده است.

اما به‌ هرحال همانطور که گفته شد، نحوه دریافت توکن در این پروژه بسیار ساده و کاملا رایگان است و ارزش امتحان کردن را دارد.

آیا خرید ارز همستر کامبت ارزش دارد؟

هنوز هیچ خبری درباره قیمت‌ گذاری و لیست شدن همستر کامبت در صرافی‌ها در دسترس نیست. آخرین خبری که از همستر کامبت به صورت رسمی موجود است، این پروژه صرفا فقط به صورت ایردراپ در تلگرام و فقط توکن‌های درون بازی در دسترس است.

آیا استخراج از ربات همستر کامبت محدودیت زمانی دارد؟

بله، درحال حاضر هر سه ساعت یک بار قابلیت ورود به بازی را دارید، متاسفانه هنوز امکان کاهش محدودیت زمانی وجود ندارد، اما طبق گفته کانال رسمی همستر کامبت، این محدودیت به دلیل استقبال زیاد کاربران از این پروژه و همچنین عدم توان وبسایت برای پذیرش کاربربوده و این محدودیت هر چه زودتر رفع خواهد شد.

کاهش پینگ وارزون

جمع‌بندی

تا کنون فهمیدیم که همستر کامبت چیست و چگونه استخراج می‌شود، سالانه ایردراپ‌ها و پروژه‌های این چنین، بسیار زیاد مطرح می‌شوند که بعضی معتبر و بعضی نامعتبر یا Scam هستند.
برای اینکه بفهمید این پروژه‌ها اسکم هستند یا نه، معمولا راه‌های زیادی وجود دارند، برای آشنایی با این روش‌ها، بد نیست نحوه تشخیص ایردراپ‌های معتبر را مطالعه کنید. کانال رسمی همستر کامبت در تلگرام، مدعی شده است که حدود 42 میلیون کاربر فعال دارد و روزانه حدود 20 هزار کاربر جدید در این پروژه ثبت نام می‌کنند! به همین دلیل این پروژه بازتاب زیادی در فضای مجازی داشته است. همانطور که گفتیم، با توجه به موفقیت پروژه ناتکوین در این زمینه، بد نیست توجهی به این پروژه کرد، زیرا ضرر‌مالی یا اتلاف وقت در آن وجود ندارد.