ایردراپ دات کوین چیست؟ آموزش ثبت نام و نحوه استخراج Dotcoin

ایردراپ دات کوین چیست؟ آموزش ثبت نام و نحوه استخراج Dotcoin

ایردراپ دات کوین چیست؟ یک بازی تلگرامی سبک Tap-to-earn است که در آن با کلیک روی یک دکمه DOT، دات کوین دریافت می کنید. بازیکنان می‌توانند به گروه‌هایی که دات کوین معرفی می‌کند(کانال‌های تلگرام و چت ها) بپیوندند، وظایف خود را تکمیل کنند، دوستان خود را دعوت کنند، سطح خود را افزایش دهند و دات کوین بیشتری را دریافت کنند. در ادامه مقاله بیشتر در مورد اینکه ایردراپ دات کوین چیست و همچنین آموزش ثبت نام و نحوه استخراج Dotcoin صحبت می‌کنیم.

ارز دیجیتال دات کوین چیست؟

ارز دیجیتال دات کوین نیز که با نماد dotcoin نیز در میان کاربران شناخته می‌شود، مسیر نات کوین را پیش گرفت. در ابتدا برای اینکه بتواند پروژه خود را بر سر زبان‌ها بیاندازد، از تلگرام که یکی از بزرگترین فضاهای اجتماعی آنلاین می‌باشد استفاده کرد و خود را به دنیا معرفی کرد. تلگرام با اضافه کردن قابلیت‌هایی که آن را به دنیای کریپتوکارنسی متصل می‌کرد، خود را تبدیل به عرصه ارزهای دیجیتالی کرده که از این طریق به دنبال جذب کاربر در کمترین زمان ممکن هستند.

اما رسیدن به دستاوردی این چنینی برای ارز جدید تلگرامی دات کوین چندان آسان هم نبوده و مهم‌ترین قسمت استراتژی آن این است که چطور این ارز دیجیتال را در بین کاربران خود عرضه کند. در نظر داشته باشید که dotcoin ساده‌‎ترین راه ممکن را برای اینکه کاربران بتوانند آن را بدست آورند فراهم کرده است؛ مانند پیشینیان خود یعنی نات کوین و تپ سواپ، تنها به ضربه زدن به صفحه در زمان آزاد روز قابل دسترسی است.

آموزش بازی کردن دات کوین

روش کار با دات کوین بسیار ساده و راحت می‌باشد، فقط باید روی سکه زرد رنگ ضربه بزنید.

در مرحله اول برای ثبت نام نیاز است وارد ربات اصلی تلگرامی دات کوین شوید.

پس از ورود به ربات دات کوین و استارت زدن وارد صفحه اصلی این ربات می‌شوید.

دات کوین دارای 4 منطقه x1/x2/x3/x4 می‌باشد.

شما برای هر دور 25 ثانیه فرصت دارید تا جایی که می‌توانید توکن دات کوین را کسب کنید. چالش اصلی تکمیل دایره از x1 به x4 در یک دور در عرض 25 ثانیه است و هدف اصلی این است که تا آنجا که ممکن است در “منطقه x4” بمانید تا در طول 25 ثانیه سکه های بیشتری به دست آورید.

شروع بازی دات کوینبیشتر بدانید: هر آنچه که در مورد صرافی بینگ ایکس باید بدانید.

نحوه استخراج Dotcoinاستخراج دات کوین

  • ابتدایی‌ترین نیاز برای شروع  دات کوین چیست؟ ابتدایی‌ترین نیاز برای شروع استخراج این ارز جدید تلگرامی، نصب و راه‌اندازی برنامه تلگرام است. پس از نصب تلگرام و با ساخت یک حساب کاربری، می‌توانید به مرحله بعد بروید.
  • دات کوین مانند سایر پروژه‌های تلگرامی، یک ربات طراحی کرده که برای دسترسی به این ربات باید از لینک‌های مرتبط با آن استفاده کنید. این لینک شما را وارد صفحه رباتی می‌کند که با مراجعه به آن می‌توانید استخراج دات کوین را آغاز کنید.

مرحله اول استخراج

  • پس از آنکه وارد صفحه ربات شدید، دکمه‌ای در انتهای یک پیغام خوش‌آمدگویی به شما نمایش داده می‌شود که با انتخاب آن، پیغام دیگری با عبارت “Let’s Go” خواهید دید که شروع استخراج انتخاب همین عبارت است.

مرحله دوم استخراج

  • پس از گذراندن مراحل بالا، وارد صفحه دیگری می‌شوید که ارز دات کوین در وسط نمایش داده شده و شما با ضربه زدن روی آن، شروع به استخراج dotcoin می‌کنید.

شروع بازی دات کوین

نکات امنیتی در استخراج ایردراپ دات کوین چیست؟

هرگز اطلاعات حساس خود را به اشتراک نگذارید و از ارتباطات امن استفاده کنید. بهتر است از وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های رسمی برای ارتباط با دات کوین استفاده کنید تا از نفوذ افراد ناشناس جلوگیری کنید.

بیشتر بدانید: پروتکل امنیتی SSL چیست و چه کاربردی دارد؟

چگونه می‌توان دات کوین زیادی به دست آورد؟

در ابتدای بازی تعداد سکه‌های شما محدود است برای دریافت سکه کافی است وارد بخش Earn شده و با انجام کارها و ماموریت‌های خواسته شده، سکه دریافت کنید. اگر بازی را تازه شروع کرده‌اید توصیه می‌کنیم از این سکه‌ها برای ارتقاء سطوح گزینه‌های Booster استفاده کنید. در ادامه به ذکر موارد بیشتری برای ارتقاء سکه‌های خود اشاره می‌کنیم.

بیشتر بدانید: جهت آشنایی بیشتر با آموزش کسب درآمد از بازی Gods Unchained کلیک کنید.

یکی از ترفندهای مهم در بازی دات کوین چیست؟ این است که قبل از هر چیزی حتما عضو یک گروه یا Clan شوید. سعی کنید عضو گروه‌هایی شوید که تعداد کاربران بیشتری دارند چرا که با این عضویت میزان باتری‌های شما، بیشتر می‌شود. در بازی شما چند باتری و یک نوار انرژی زمان‌دار دارید. با شروع کلیک روی دکمه، تایمر نوار انرژی شروع به کم شدن می‌کند و شما با کلیک روی دایره نارنجی رنگ پاداش دریافت می‌کنید که به صورت صعودی میزان پاداش دریافتی در واحد زمان 2 برابر، 3 برابر یا 4 برابر می‌شود.

اگر به سرعت و پشت سر هم روی دایره کلیک کنید با عبور پاداش از x4، یکی از باتری‌های شما سریعاً تمام می‌شود به همین علت بهتر است با ملایمت بر روی دکمه کلیک تا در زمان مشخص شده امکان دریافت پاداش وجود داشته باشد. علاوه بر این، کلیک شما باید طوری باشد که در ناحیه چندبرابری X4 بتوان سکه دریافت کرد تا میزان پاداش به صورت حداکثری باشد.

مرحله افزایش سطح دات کوین

در طول یک روز تعداد باتری‌ها محدود است و با اتمام آن‌ها باید ساعاتی صبر کنید تا یک باتری جدید به بازی اضافه شود. از بخش Boosters و گزینه Daily Attempts امکان افزایش تعداد باتری‌های در دسترس روزانه، قابل افزایش به سطوح بالاتر می‌باشد که برای ارتقا هر سطح نیاز به خرج کردن سکه دارید.

(Daily Attempts) تلاش های روزانه: تعداد تلاش‌های روزانه را افزایش دهید.

(Multitap): تعداد نشانه‌هایی را که با یک ضربه به دست می‌آورید افزایش دهید.

(Game X2) بازی X2: دات کوین‌های خود را در این قسمت، دو برابر کنید.

(Increase Level) افزایش سطح: پاداش برای ارتقاء سطح می‌باشد.

(Friends) دوستان: دوستان خود را به بازی دعوت کنید.

با دعوت دوستان خود می‌توانید سکه‌های بیشتری دریافت کنید. در صفحه اصلی زیر DOT، روی “Friends” کلیک کنید، سپس روی دکمه “Invite a friend” کلیک کنید، انتخاب کنید که برای چه کسی دعوت تلگرام ارسال شود، یا پیوند دعوت را کپی کرده و در شبکه های اجتماعی خود پست کنید.

  • کاربر بدون Telegram Premium: هر دوی شما 1500 دات کوین جایزه دریافت می‌کنید.
  • کاربر با Telegram Premium: هر دو 30000 Dotcoin دریافت می کنند.
  • هر بار که دوستان شما به لول دیگری می‌رسند، پاداش دریافت می‌کنید(به ازای هر 20 لولی که دوستان‌تان به دست می‌آورند، سکه‌های اضافی دریافت می‌کنید).

بیشتر بخوانید:  آدرس IP شما چیست و چگونه می‌توانید آن را دستگاه خود پیدا کنید

بازی X2 چیست؟

این بازی‌ به این صورت است که به شما این امکان را می‌دهد که سرعت تعداد Dotcoin های خود را در مدت زمان مشخص دو برابر افزایش دهید و سریع‌تر سطح خود را بالا ببرید. شما می‌توانید “بازی X2” را هر 12 ساعت انجام دهید.

بازی X2 چیست

آیا دات کوین رایگان وجود دارد؟

در حال حاضر، این روش استخراج dotcoin کاملا رایگان است و کاربران هیچ هزینه‌ای به جز شارژ تلفن همراه، صرف زمان و اینترنت برای این پروژه نمی‌کنند. در نتیجه می‌توان از دات کوین به عنوان یک پروژه سودمند یاد کرد که می‌تواند مانند نات کوین در آینده برای دارندگان آن به دارایی ارزشمندی تبدیل شود.

سخن پایانی

در این مقاله بررسی جامعی در مورد اینکه دات کوین چیست و نحوه استخراج و ثبت نام در آن به چه صورت است را در اختیار شما عزیزان قرار دادبم. با توجه به جذابیت استخراج رایگان دات کوین و راحتی استفاده از آن، انتظار می‌رود که با لیست شدن در صرافی‌های معتبر، ارزش این ارز به شدت افزایش یابد و به یکی از محصولات مورد توجه در بازار رمزارزها تبدیل شود. به امید اینکه این مقاله توانسته باشد انتظارات شما را برآورده و به سوالات شما پاسخ داده باشد.