آموزش کسب درآمد از بازی Gods Unchained

آموزش کسب درآمد از بازی Gods Unchained

بازی Gods Unchained چیست؟ امروزه بازی‌های ویدئویی افراد زیادی را جذب خود کرده است. اگر شما هم جز این دسته افراد هستید، از وجود بازی‌هایی که از آن می‌توان درآمد کسب کرد، مطلع هستید. تصور کنید که هنگام بازی کردن، علاوه‌بر تفریح و سرگرمی، بتوانید درآمدی هم برای خود کسب کنید. خوشبختانه تعدادی از استادیو‌ها، بازی‌های این چنینی مانند بازی spellbreak و… را ساخته و در دنیای بازی عرضه کرده‌اند. یکی از این بازی‌ها که در میان بازیکنان علاقه‌مند به این سبک از بازی‌ها، بسیار محبوب واقع شده است بازی Gods Unchained نیز می‌باشد. بازی Gods Unchained یک بازی کارتی بسیار جذاب است. در این بازی علاوه‌بر سرگرمی و لذت از بازی‌ شما می‌توانید از آن درآمد هم داشته باشید.

بسیاری از افراد، در خود بازی با سرمایه گذاری بر روی برخی از کاکتر‌ها، درآمد بیشتری نیز کسب می‌کنند. اگر شما هم به این نوع بازی‌ها علاقه‌مند هستید، به شما پیشنهاد می‌شود این مقاله را از دست ندهید؛ چراکه در ادامه این مقاله شما با بازی Gods Unchained و آموزش کسب درآمد از بازی Gods Unchained بیشتر آشنا خواهید شد.پ

بازی Gods Unchained چیست؟

بازی گاد آنچیند(God unchained) چیست؟

بازی Gods Unchained یک بازی کارتی رایگان و رقابتی آنلاین مبتنی بر بلاکچین است که در این بازی علاوه‌بر تفریح و سرگرمی، می‌توان درآمد نیز کسب کرد. بازیکنان این بازی را با نام‌های گادز آنچیند، خدایان آنچیند و Gods Unchained می‌شناسند. بازیکنان در این بازی می‌بایست با ساخت عرشه‌های قدرتمند و با استفاده از تاکتیک‌ها مختلف رزمی، تمام رقبای خود را کنار بگذارند. بازی خدایان آنچیند یا همان Gods Unchained به بازیکنان خود مجوز استفاده از تمامی امکانات درون بازی را میدهد. به بیانی راحت‌تر، بازی گادز آنچیند به کاربران خود این اجازه را می‌دهد تا آن‌ها به دلخواه خودشان، کارت‌های خود را معامله کنند، بفروشند و یا از آن‌ها استفاده کنند. این ویژگی را تقریبا هیچ بازی دیگری ندارد.

در واقع بازی‌های دیگر که در این سبک فعالیت دارند، این امکان را به کاربران خود نمی‌دهند؛ به همین دلیل بازی Gods Unchained در میان افراد علاقه‌مند به بازی، بسیار محبوب واقع شده است. اگر شما هم به دنبال کسب درآمد از بازی Gods Unchained هستید، این مقاله را از دست ندهید.

مقاله پیشنهادی: سرور اختصاصی چیست؟

تاریخچه بازی  Gods unchained

بازی خدایان آنچید به طور رسمی در سال 2018 راه‌اندازی شده و فعالیت خود را بر اساس بستر امن بلاکچین اتریوم آغاز کرده است. امنیت این بازی تا حدی می‌باشد که اگر اتفاقی در بازی رخ دهد، هیچ گونه مشکلی برای شما به وجود نمی‌آید و به آن‌ها صدمه‌ای وارد نمی‌شود؛ چرا که در زمانی که شما ان اف تی یا همان NFT در درون بازی را خریداری می‌کنید، مالکیت آن تنها به خود شما تعلق دارد. حتی سازندگان این بازی هم به اطلاعات ذخیره شده شما بر روی بلاکچین دسترسی نخواهند داشت. این بازی دارای توکن  این بازی دارای توکن ERC-20 به نام خدایان یا همان GODS می‌باشد. از این توکن می‌توان برای انجام معاملات و پرداخت‌ها برای انجام تمام تراکنش‌ها استفاده کرد.

آموزش مرحله به مرحله بازی Gods unchained

آموزش گام به گام بازی خدایان آنچیند

بازی Gods Unchained جز بازی‌های رایگانی است که که علاوه‌بر بازی، منبع کسب درآمد هم می‌باشد.

مرحله اول: هر کاربر جدیدی که وارد بازی Gods Unchained شود، یک مجموعه کارت خوش‌آمد گویی که شامل دو نسخه از هرکدام از 70 Gods Unchained کارت مختلف بازی می‌شود را  دریافت می‌کند. به همین سبب هر بازیکن در ابتدای بازی در مجموع، 140 را در اختیار دارد. از این کارت‌ها برا ساخت عرشه استفاده می‌شود که هر عرشه حد‌‌‌‌‌اقل به 30 کارت احتیاج دارد. بازیکنان می‌بایست علاوه‌بر ساخت عرشه، با یکی از خدایان برجسته نور، مرگ، جنگ، جادو، طبیعت و فریب جدا هم‌‎‌تراز و یار شوند. برای ویرایش عرشه، تنها کافی است بر روی گزینه Choose Deck ضربه زده و پس از ویرایش گزینه done را انتخاب کنید.

نکته: شما می‌توانید به غیر از کارت‌های افسانه‌ای، از هر دو نسخه از همان کارت را در یک عرشه استفاده کنید؛ اما اگر کارت افسانه‌ای باشد، تنها از یک نسخه آن می‌توان در یک عرشه استفاده کرد.

آموزش مرحله به مرحله بازی God unchained

اگر شما موفق به ساخت عرشه‌ نبوده‌اید و یا حتی نمی‌دانید که چگونه عرشه بسازید، جای هیچ نگرانی نیست. 6 عرشه از پیش تعیین شده به شما به عنوان کاربر مبتدی و تازه کار اختصاص داده می‌شود. هرکدام از آن عرشه‌ها با کارت‌های رایگان و با خدایان مختلف همراه شده است. اگر شما از آن راضی نیستید و قصد‌ جابه جایی کارت‌‌ها را دارید، با کلیک کردن بر روی کارت، آن را سفارشی کرده و سپس با ضربه زدن بر روی گزینه SELECT آن را ذخیره کنید.

مرحله2: در این مرحله شما با قدرت خدایان(god power) آشنا می‌شوید. هر خدا در این بازی چهار god power دارد.  شما می‌توانید در شروع بازی یکی را برای استفاده در طول بازی انتخاب کنید، اما توجه داشته باشید که در انتخابتان دقت داشته باشید؛ چرا که قدرت خدای شما در طول مسابقه قابل تغییر نخواهد بود. شما می توانید خدای خود را با هم سطح کردن آن با کارت عرشه که قبل از مسابقه مشخص کردید، انتخاب کنید.

بیشتر بدانید: کنترل پنل هاست چیست؟

نکته: به مقدار عددی دارایی یا همان پول در بازی خدایان آنچیند، مانا گفته می‌شود.

مرحله3: در این مرحله شما با جایگزین کردن کارت آشنا می‌شوید. شما چهار شانس برای جایگزینی کارت برای دست اول خود دارید. کارت های انتخاب شده به صورت تصادفی(رندوم) جایگزین می‌شوند. به شما توصیه می‌شود کارت‌هایی را که نیاز به هزینه مانا بالاتری دارند(معمولاً 4 مانا یا بیشتر) جایگزین کنید؛ چرا که برای دست‌های اولیه خود به مانا زیادی احتیاج ندارید.

مرحله4: در این مرحله شما با چگونگی شروع دوئل آشنا می‌شوید. برای احضار موجودات، کارت‌ها را بکشید و روی تخته رها کنید. برای استفاده از قدرت‌ها یا طلسم، بر روی کارت‌ها ضربه زده و آنها را به سمت هدف مورد نظر خود بکشید. God Powers را می‌توان تنها یک بار در هر دور استفاده کرد و مانند استفاده از کارت عمل می کند. دست شما می‌تواند حداکثر 9 کارت را نگه دارد؛ در حالی که حداکثر 6 موجود (creature) را می‌توان در صفحه بازی احضار کرد.

نکته: هزینه مانا (MANA COST) با هر کارت مرتبط است که می‌توانید آن را در گوشه سمت چپ بالای کارت بیابید. شما می‌توانید نقطه قوت و سلامت یک موجود را در پایین کارت پیدا کنید. به میزان قدرت حمله‌ای که موجودات در هنکام دفاع و یا حمل به موجودات مقابل خود وارد می‌کنند، با Strength نشان داده می‌شود.

اکنون شما با چگونگی بازی کردن در بازی Gods Unchained آشنا شده‌اید. در بخش بعدی این مقاله شما با آموزش کسب درآمد در بازی Gods Unchained همراه می‌شوید؛ پس این بخش را از دست ندهید.

بیشتر بخوانید: واقعیت مجازی چیست؟

آموزش کسب درآمد از بازی Gods Unchained

صفر تا صد بازی خدایان آنچیند

توکن GODS یک توکن ERC-20 است که بازیکنان می‌توانند از آن برای خرید و فروش در بازار، ایجاد NFT و کسب پاداش استفاده کنند. حداکثر عرضه 500 میلیون توکن GODS در سراسر بازی، کیف پول بازیکنان، توسعه دهندگان و فروش عمومی توزیع شده است. بازیکنان می‌توانند توکن‌های GODS خود را در یک کیف پول وب 3.0 ، مانند متامسک به همراه کارت‌های NFT خود ذخیره کنند؛ همچنین به عنوان یک نشانه مالکی بر روی پلتفرم عمل می کند. بازیکنان می‌توانند در مورد مسائلی که آینده بازی را تحت تاثیر قرار می‌دهد، رای دهند و آن را به یک پروژه واقعاً جامعه محور تبدیل کند.

تا جولای 2021، توکن GODS منتشر نشده بود. تیم Gods Unchained با مهربانی به علاقه‌مندان هشدار داد که تا زمانی که اعلام رسمی انتشار را اعلام نکرده و توکن را برای فروش فهرست کنند، چیزی را که به عنوان توکن GODS به بازار عرضه می شود را خریداری نکنند. این تیم قصد دارد 7 درصد از کل عرضه را برای پاداش دادن به بازیکنان و حامیان اولیه، قبل از عرضه آن برای فروش عمومی، ایردراپ کند.

سرویس کاهش پینگ

سخن آخر

بازی Gods Unchained از قدیمی‌ترین بازی‌های مبتنی بر بلاکچین می‌باشد. بنابر ویژگی‌هایی که برای Gods Unchained  ذکر شد، این بازی از جمله پر‌طرفدار‌ترین بازی‌ها در میان بازی‌های ارز کریپتویی می‌باشد. البته باید بدانید که به خاطر هزینه کارمزد بسیار بالای این پلتفرم، گادز آنچیند در سال ۲۰۲۱ به پروتکل لایه دوم Immutable X منتقل شد، که هم سرعت بسیار بالاتری دارد و هم کارمزدهای آن نزدیک به صفر است.

نکته قابل توجه برای شروع این بازی، کسب مهارت صحیح برای شکست حریفان و انجام استراتژی مفید و همچنین چیدمان درست کارت‌ها در بازی می‌باشد؛ این کار نیازمند آموزش بازی Gods Unchained می‌باشد. از آنجا که این بازی برای ثبت نام هزینه‌ای را در نظر نگرفته است و در صورت باخت بازیکنان برای آنها سودآور خواهد بود، می‌توان این گونه بیان کرد که این بازی از جمله بازی‌های پولساز در آینده‌ای نزدیک خواهد بود.