آموزش حذف دائمی حساب روبیکا صفر تا صد

آموزش حذف دائمی حساب روبیکا صفر تا صد

یکی از مشهور‌ترین اپلیکیشن‌ها در میان برنامه‌های پیام رسان ایرانی، روبیکا است. اپلیکیشن روبیکا یک برنامه پیام رسان ایرانی می‌باشد که تا به امروز مخاطبان بسیار زیادی را به خود جلب کرده است. با این حال برخی از مخاطبین این برنامه به دلایلی تمایل به حذف حساب کاربری خود داشته‌اند اما موفق نبوده‌اند؛ چرا که در این اپلیکیشن هیچ گزینه‌ای برای حذف اکانت طراحی نشده بود، اما در بروزرسانی اخیر این اپلیکیشن، این آپشن نیز اضافه شده است. در این آموزش حذف دائمی حساب روبیکا به صورت صفر تا صد برای شما شرح داده شده است.

آموزش حذف دائمی حساب روبیکا صفر تا صد

آخرین مرحله حذف حساب کاربری روبیکا

در نسخه قبلی برنامه روبیکا، امکان حذف حساب کاربری وجود نداشته و به همین دلیل حتی با حذف این برنامه، تمامی پیام‌ها و اعلان‌ها برای شما نمایش داده می‌شد. اما در نسخه جدید روبیکا امکان حذف حساب کاربری را هم اضافه کرده‌اند. اکنون قصد داریم  آموزش حذف حساب در روبیکا را در اختیار شما قرار دهیم.

توجه داشته باشید درصورت تمایل به حذف حساب کاربری در روبیکا، می‌بایست اپلیکیشن روبیکا را در دستگاه خود داشته باشید.

نکته: در صورت حذف حساب کاربری در روبیکا، حساب کاربری شما دیگر در دسترس نخواهد بود. این به این معناست که کانال‌ها و گروه‌های که تشکیل دادید نیز بدون ایجاد کننده خواهد شد و در صورت وجود ادمین، گروه‌ها و یا کانال‌ها به فعالیت خود ادامه خواهند داد. همچنین صفحات روبینو شما نیز به همراه محتویات آن حذف  شده و در دسترس نخواهد بود.

بیشتر بخوانید: چطور امنیت گوشی اندروید را بهبود دهیم؟ آموزش افزایش امنیت گوشی اندروید

شما با پنج حرکت، قادر به حذف حساب کاربریتان در روبیکا نیز هستید:

مرحله اول آموزش حذف حساب کاربری روبیکا

هنگامی که در صفحه اصلی روبیکا قرار دارید، اگر به پایین صفحه نگاه کنید، منو را مشاهده می‌کنید. بر روی قسمت تنظیمات یا Setting کلیک کنید تا صفحه تنظیمات برایتان باز شود.

حذف حساب کاربری روبیکا مرحله نخست

مرحله دوم آموزش حذف حساب کاربری روبیکا

اسکرول را به سمت پایین کشیده و در قسمت حذف حساب کاربری من، گزینه حذف حساب کاربری را انتخاب کنید. سپس روبیکا پیامی حاوی لینک حذف حساب کاربری روبیکا را برای شما ارسال می‌کند تا اطمینان حاصل پیدا کند که شما قصد حذف حساب کاربری خود را دارید.
بیشتر بخوانید: مهم ترین ترفند های گوگل مپ که باید بدانید!

مرحله دوم آموزش حذف حساب کاربری روبیکا

مرحله سوم آموزش حذف حساب کاربری روبیکا

در این مرحله شما می‌بایست وارد پیامک خود شوید و به لینکی که از طرف روبیکا برای شما ارسال شده را کپی کرده و در مرورگری مانند کروم جایگذاری یا به اصطلاح paste کنید و آن را جست و جو کرده و سپس وارد آن شوید.

مرحله سوم حذف حساب کاربری روبیکا

مرحله چهارم آموزش حذف حساب کاربری روبیکا

صفحه ای برای شما باز می شود که شما می‌بایست بر روی گزینه دریافت رمز کلیک کنید و رمز ارسال شده به گوشی را در قسمت مربوطه وارد کرده و سپس روی گزینه مرحله بعد کلیک کنید.

آموزش مرحله چهارم حذف حساب کاربری روبیکا

مرحله پنجم آموزش حذف حساب کاربری روبیکا

در مرحله آخر روبیکا از شما می خواهد دلیل حذف اکانت را بنویسید، می توانید دلیل اصلی و یا با تایپ بدون دلیل بر روی گزینه حذف روبیکا ضربه بزنید و تمام. اکنون حساب کاربری شما در روبیکا حذف خواهد شد. همچنین این حساب دیگر قابل بازیابی نخواهد بود.

اکنون شما با حذف حساب کاربریتان در روبیکا، تمام مجوز‌ها مانند اعلان‌ها، دسترسی به مخاطبان، دسترسی به دوربین و … را گرفته‌اید. همچنین برای ورود به روبیکا می‌بایست مجددا تمامی روند ثبت نام در روبیکا را طی کنید و حساب کاربری جدیدی را بسازید.

آموزش حذف حساب کاربری در روبیکا در نسخه ios

روند حذف حساب کاربری در  ios هم مانند نسخه اندروید آن نیز می‌باشد. به عبارتی دیگر با انجام پنج مرحله، شما قادر به حذف حساب کاربری روبیکا در نسخه ios نیز می‌باشید.

مقاله پیشنهادی: 10 راهکار تضمینی برای حل مشکل وصل نشدن اینترنت گوشی های آیفون

نکات مهم درباره حذف اکانت در روبیکا

  • شما با حذف اکانت روبیکا قسمت‌های زیر را برای همیشه از دست خواهید داد:
  1. تمام کانال ها و گروه های ساخته شده
  2. تمامی صفحات روبینو ساخته شده
  3. تمام چت ها با دوستان و سایر افراد
  • همچنین نکات زیر را مد نظر داشته باشید
  1. می توانید بعد از حذف اطلاعات حساب روبیکا با همان شما دوباره ثبت نام کنید ولی اطلاعات قبلی بر نخواهند گشت
  2. نسخه تحت وب هم مانند مراحل بالا قابلیت حذف دارد
  3. اکانت شما به صورت دائم حذف خواهد شد و اماکان دسترسی به آرشیو های قبلی بعد از دیلیت اکانت روبیکا نخواهید داشت

کاهش پینگ پابجی

سخن آخر

اپلیکیشن روبیکا یک برنامه پیام رسان ایرانی می‌باشد که تا به امروز مخاطبان بسیار زیادی نیز به خود کسب کرده است. با این حال برخی از مخاطبین این برنامه به دلایلی تمایل به حذف حساب کاربری خود داشته‌اند اما موفق نبوده‌اند؛ چرا که در این اپلیکیشن هیچ گزینه‌ای برای حذف اکانت طراحی نشده بود، اما در بروزرسانی اخیر این اپلیکیشن، این آپشن نیز اضافه شده است. در این مقاله شما با آموزش پنج مرحله‌ای حذف حساب کاربری در روبیکا و نکات مهم پیرو آن نیز آشنا شدید. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.