بهترین ایردراپ های تلگرام 1403 | نحوه ورود و کسب درآمد در ایردراپ های تلگرامی

بهترین ایردراپ های تلگرام 1403 | نحوه ورود و کسب درآمد در ایردراپ های تلگرامی

بهترین ایردراپ های تلگرام 1403 کدام‌اند؟ در دنیای پر از هیاهوی ارزدیجیتال، ایردراپ های تلگرام به عنوان یک روش مناسب برای اجرای پروژه‌های جدید و همچنین توزیع توکن بین کاربران، شناخته شده است که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده و محبوبیت بالایی کسب کرده است. در این مقاله به بررسی کامل این موضوع می‌پردازیم و بهترین ایردراپ های تلگرام 1403 به همراه نحوه ورود و کسب درآمد در آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

ایردراپ چیست؟

بهترین ایردراپ های تلگرام چیست؟

ایردراپ به معنای توزیع رایگان توکن‌های یک پروژه جدید رمز ارزی به کاربران می‌باشد. این روش معمولا مناسب برای افزایش آگاهی عمومی از پروژه و همچنین جذب کاربران است. محبوب ترین ایردراپ‌ها معمولا در قالب یک ربات در برنامه تلگرام راه‌اندازی و به کاربران معرفی می‌شوند که می‌توانند به روش‌های مختلفی همچون ثبت نام، انجام وظایف و قرعه‌کشی انجام شوند.

در کل ایردراپ‌ها می‌توانند ابزار مفیدی هم برای کاربران و هم برای پروژه‌ها باشند؛ همچنین ایردراپ‌ها می‌توانند در رشد و توسعه ارزهای دیجیتال بسیار موثر باشند. حال سوال اینجاست که بهترین ایردراپ های تلگرامی کدام‌اند و نحوه عضویت در آن‌ها چگونه است؟ در ادامه بهترین ایردراپ های تلگرام 1403 و همچنین نحوه ثبت‌نام در آن‌ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

1. ایردراپ تلگرامی تپ سواپ(Tapswap)

بهترین ایردراپ های تلگرام تپ سواپ

تپ سواپ یک پروژه ایردراپی تلگرامی است که در سبک بازی‌های Tap to earn محبوبیت زیادی پیدا کرده است؛ کاربران می‌توانند با ضربه زدن روی یک سکه و همچنین دعوت دوستان و انجام دادن وظایف خواسته شده، توکن دریافت کنند. در واقع اولین پروژه در سبک بازی‌های Tap to earn، ایردراپ ناتکوین بود که با توجه به عرضه موفق این ایردراپ، این سبک از بازی‌ها بیشتر مورد توجه صاحبان پروژه قرار گرفت؛ به همین دلیل فضا و محیط بازی تپ سواپ، تا حدودی مشابه ناتکوین است که اگر با این ارز آشنایی داشته باشید، کار کردن با تپ سواپ برای شما بسیار ساده خواهد بود.

با توجه به تاریخ انتشار این مقاله، ایردراپ تپ سواپ در حال حاضر از طریق تلگرام و در قالب یک ربات در دسترس است؛ تاریخ لیست قیمت تپ سواپ به گفته کانال رسمی این ایردراپ، 11 تیر 1403 می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این ایردراپ و همچنین نحوه عضویت و استخراج توکن تپ سواپ، مقاله تپ سواپ چیست را دنبال کنید.

2. ایردراپ تلگرامی همسترکامبت(Hamster Kombat)

بهترین ایردراپ های تلگرام همستر کامبت

ایردراپ همسترکامبت نیز یک پروژه تلگرامی در سبک بازی‌های Tap to earn است که توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرده است؛ همان‌طور که گفتیم، این پروژه در حال حاضر در سبک بازی‌های Tap to earn می‌باشد که همانند پروژه‌های مشابه خود نظیر ناتکوین و تپ سواپ، کاربران می‌توانند با ضربه زدن روی یک سکه و همچنین دعوت دوستان و انجام وظایف، توکن دریافت کنند. بخش سرگرم کننده و جالبی که همسترکامبت به بازی اضافه کرده، بخش کارت‌ها است که کاربران با ارتقای کارت‌های مختلف، قادر به دریافت توکن بیشتر هستند.

در حال حاضر آخرین خبر در رابطه با ایردراپ همسترکامبت این است که از طریق ربات تلگرامی آن در دسترس بوده و همچنین قرار است در آینده روی بلاکچین Ton عرضه شود که به تازگی قابلیت اتصال کیف پول به ایردراپ را فراهم کرده است.

 3. ایردراپ تلگرامی بلوم(Blum)

بهترین ایردراپ های تلگرام بلوم

ایردراپ بلوم نیز یکی از بهترین ایردراپ های تلگرامی 1403 است با سبکی متفاوت وارد عرصه دیجیتال شده است؛ این ایردراپ توسط گروهی از فارغ‌التحصیلان بایننس راه‌اندازی شده است که در آینده قرار است خود نیز یک صرافی تحت عنوان برنامه تلگرام با هدف تجربه تجاری بهتر برای کاربران راه‌اندازی کند. این پروژه نیز در حال حاضر از طریق ربات تلگرامی در دسترس است که کاربران می‌توانند از طریق بازی و همچنین دعوت دوستان و انجام وظایف، توکن Blum دریافت کنند.

4. ایردراپ تلگرامی یس کوین(Yescoin)

بهترین ایردراپ های تلگرام یس کوین

این پروژه نیز با ورود خود به عرصه ایردراپ‌ها، بسیار قوی و پربازده ظاهر شده است؛ به گفته کانال رسمی این پروژه در تلگرام، ارز یس کوین در روزهای آتی در بازارهای جهانی لیست خواهد شد. ایردراپ یس کوین نیز در حال حاضر از طریق ربات در تلگرام در دسترس است که کاربران می‌توانند با استارت ربات و ورود به بازی، با ضربه زدن روی سکه‌ها توکن Yescoin استخراج کنند.

5. ایردراپ تلگرامی دات کوین(Dotcoin)

بهترین ایردراپ های تلگرام دات کوین

ایردراپ دات کوین که کاملا مشابه ناتکوین است، مورد حمایت گسترده‌ای از سوی کانال رسمی ارز تون، پاول دولف موسس تلگرام و بسیاری از کانال‌های معتبر دیگر قرار گرفته است. کاربران می‌توانند به سادگی با ورود به ربات دات کوین و ضربه روی دکمه 1x، توکن Dot دریافت کنند؛ همچنین از طریق بخش‌های مختلف دیگر مانند Boost و دعوت دوستان، می‌توان توکن بیشتر استخراج کرد. تاریخ لیست این ایردراپ هنوز به طور واضح مشخص نشده است و در حال حاضر فقط کاربران می‌توانند توکن Dot استخراج کنند.

6. ایردراپ تلگرامی دبلیو کوین(W-Coin)

بهترین ایردراپ های تلگرام w-coin

این پروژه ایردراپ که نیز مسیر پروژه ناتکوین را در پیش گرفته است، توسط تیم توسعه دهنده‌اش به عنوان W-Coin معرفی شده ؛ در این بازی نیز کاربران می‌توانند با ضربه زدن روی یک سکه و همچنین دعوت کردن دوستان و انجام وظایف، توکن دریافت کنند. دبلیوکوین در حال حاضر در قالب یک ربات در تلگرام در دسترس است.

7. ایردراپ تلگرامی میمفی کوین(Memefi coin)

بهترین ایردراپ های تلگرام میمفی کوین

این پروژه هم دقیقا مشابه ناتکوین طراحی و راه‌اندازی شده است؛ یکی از دلایلی که اعتبار این ایردراپ را بیشتر می‌کند، به زمانی برمی‌گردد که ناتکوین در مرحله ایردراپ بود و این پروژه یعنی میمفی کوین را تبلیغ کرده بود؛ با توجه به عرضه موفق ناتکوین در بازار دیجیتال، انتظار می‌رود میمفی کوین هم در این زمینه موفق شود. این ایردراپ در حال حاضر از طرق ربات در تلگرام در دسترس است که بخش‌های بازی برای دریافت توکن دقیقا مشابه ناتکوین است.

8. ایردراپ تلگرامی پیکسل ورس(Pixel Verse)

بهترین ایردراپ های تلگرام پیکسل

ایردراپ پیکسل ورس نیز یک پروژه نوپا و نوظهور می‌باشد که تحت حمایت رسمی بلاکچین تون و همچنین موسس تلگرام پاول دورف قرار گرفته است؛ این ایردراپ همچنین تیک آبی توییتر و تلگرام را دریافت کرده است و نزدیک به 2 میلیون کاربر فعال دارد! نحوه استخراج توکن در این بازی به سه بخش اصلی تقسیم می‌شود: بخش اول که همانند ایردراپ های نوپای تلگرام در سبک بازی‌های Tap to earn بوده که با ضربه زدن روی یک سکه توکن دریافت می‌کنید، بخش دوم دعوت دوستان و بخش سوم شما یک ربات و یا به زبان خود ایردراپ Pet خریداری می‌کنید و با بقیه مبارزه و توکن دریافت می‌کنید.

این ایردراپ در حال حاضر از طریق ربات در تلگرام در دسترس است و جز بهترین ایردراپ های تلگرام 1403 شناخته شده است؛ پیکسل ورس همچنین این امکان را ایجاد کرده که شما به صرافی ارزهای دیجیتال معتبر نظیر بایننس، مکسی و یا تراست ولت متصل شوید تا در آینده ارز پیکسل ورس دریافت کنید.

9. ایردراپ تلگرامی کتیزن(Catizen)

بهترین ایردراپ های تلگرام کتیزن

ایردراپ تلگرامی کتیزن نیز که تحت حمایت و تبلیغ ناتکوین قرار گرفته بود، هفتم مارچ 2024 راه‌اندازی شد. در این ایردراپ شما با شرکت در بازی و نگهداری از گربه‌‌‌ها، توکن رایگان دریافت می‌کنید. اگر به جذب توکن‌های رایگان و شرکت در ایردراپ های متعدد علاقه‌مند هستید، این ایردراپ می‌تواند گزینه خوب و مناسبی برای شما باشد.

10. ایردراپ تلگرامی تایم کوین(Timecoin)

بهترین ایردراپ های تلگرام تایم کوین

ایردراپ تایم کوین یکی دیگر از ربات‌‌های ایردراپی تلگرامی است که مانند اکثر پروژه‌های مشابه، کافی است ربات آن را اجرا و فرایند استخراج را آغاز کنید. تایم کوین را هم می‌توان یکی از ساده‌ترین و بهترین ایردراپ های تلگرام 1403 شناخت، زیرا این ایردراپ قابلیت اتصال به کیف پول‌های تحت پوشش بلاکچین تون را فراهم کرده است که در آینده این توکن‌ها به کیف پول شما منتقل می‌شوند.

سرویس کاهش پینگ

جمع‌بندی

ایردراپ‌ها مجموعه اقداماتی هستند که پروژه‌های نوپا به خصوص پروژه‌های ارزدیجیتال، برای جذب مخاطب و همچنین معرفی محصول خود به عموم جامعه، انجام می‌دهند که ایردراپ های تلگرامی محبوب ترین ایردراپ‌ها به شمار می‌روند. 10 تا از بهترین ایردراپ های تلگرام 1403 را معرفی و همچنین نحوه ورود و کسب درآمد در آن‌ها را مورد بررسی قرار دادیم. معمولا برای تشخیص اعتبار ایردراپ‌ها راه‌های مختلفی وجود دارد که معتبرترین آن‌ها مراجعه به وب‌سایت رسمی کوین مارکت کپ است.

ثبت‌نام و دریافت توکن در ایردراپ‌ها عمدتا رایگان می‌باشد و پروژه‌ها هزینه‌ای از شما در قبال ثبت نام درخواست نمی‌کنند، از هر گونه درخواست هزینه جهت ثبت نام در ایردراپ‌ها اکیدا پرهیز کنید و عاقلانه تصمیم بگیرید. نظر سما درباره ایردراپ‌‌ها چیست؟ در حال حاضر چه ایردراپ دیگری وجود دارد که می‌توان جز بهترین ایردراپ های تلگرام 1403 باشد؟